Cart Is Empty

    سبد خرید شما خالی است.


قوانین و مقررات | شیراز سون | سوپر مارکت آنلاین شیراز

نویسنده : مقامی م 1396/12/01 تعداد نظرات : دیدگاه بسته است.

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی شیراز 7 منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. هرگونه به روز رسانی احتمالی قوانین مندرج در ذیل، در همین صفحه منتشر می‌شود و استفاده از سایت به معنی پذیرش آخرین نسخه‌ی قوانین موجود می‌باشد.

از نظر حقوقی در معاملات، سایت فروشگاه مجازی شیراز7 به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار محسوب می شود. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت یا نرم افزار فروشگاه انتخاب نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه میشود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه شیراز7  به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی شیراز 7 در تمامی ساعات شبانه‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر می‌باشد. در حال حاضر تحویل سفارش مشتریان در روزهای عادی ساعت 8 صبح الی 9  شب و جمعه ها و روزهای تعطیل از 9 صبح الی 4 عصر صورت می‌پذیرد. بعد از نهایی کردن سفارش این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه زمانی ارسال سفارش خود را انتخاب نماید و خرید کاربر در بازه زمان انتخابی به دستش خواهد رسید.

حداقل میزان سفارش بسته به دلخواه شما می باشد و سفارش های بالای 30,000 تومان رایگان ارسال می شوند. (برای سفارشات زیر 30,000 تومان، 6000 تومان هزینه حمل شامل می شود)

روش پرداخت

مشتریان عزیز می‌توانند هزینه‌ی سفارش خود را به صورت نقدی و یا با استفاده از دستگاه POS (کارت خوان)  در محل و یا بصورت آنلاین پرداخت نمایند.

در صورت عدم پرداخت وجه فروشگاه حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.

در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای شیراز محل عقد صالح میباشد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه مجازی شیراز7 می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه مجازی شیراز7 ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.

 

شرایط مرجوع کردن کالاها

باتوجه به این‌که کالاهای عرضه شده در فروشگاه اینترنتی شیراز7 شامل مواد‌ غذایی و کالاهای فاسد‌ شدنی می‌باشد، هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد و پس از آن قابل قبول نمی باشد.

– در صورت انصراف مشتری از خرید، باید هر چه سریع‌‏تر و پیش از ارسال کالا انصراف خود را به واحد خدمات مشتریان فروشگاه از طریق شماره تلفن 09020023777 اطلاع دهد. در این حالت امکان لغو و یا تغییر سفارش وجود دارد در صورت ارسال کالا هزینه پیش از مشتری دریافت خواهد شد.

– اگر مشخصات کالای دریافت شده با سفارش ثبت شده مغایرت داشته باشد و از روی بسته کالا قابل تشخیص باشد باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در صورتی که آسیب‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده باشد و یا بسته‌بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده باشد ، شما   می‏ توانید از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نمایید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه عودت شود.

لطفاً قبل از هر اقدامی، موارد را به کارشناسان واحد امور مشتریان فروشگاه از طریق شماره تماس 09020023777 اطلاع دهید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش فروشگاه جدا خودداری نمایید.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه مجازی شیراز7  عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت نمایید .

 

دیدگاه ها